Hakkımızda | Çevre Sağlık Merkezi | Üroloji

Bizi Arayın: 0212 213 25 25

Bize Ulaşın

Çocuk Ürolojisi

Çocuk Ürolojisi

Çözümler Çevre Sağlık Merkezinde...

Böbrek Hastalıkları

Çözümler Çevre Sağlık Merkezinde...

Prostat Hastalıkları

Prostat Hastalıkları

Çözümler Çevre Sağlık Merkezinde...

Mesane Hastalıkları

Mesane Hastalıkları

Çözümler Çevre Sağlık Merkezinde...

"Çevre Sağlık Merkezi Hakkında

Çevre Sağlık Merkezi

"Önce Sağlık" dediğimiz bu zamanlarda, birçok başvurulacak sağlık kurumu arayışımız olur. Çevre Sağlık, bu arayışınızı uzun yıllardan beri gelen köklü tecrübesiyle, yurtiçi ve yurtdışı hastalarına; kaliteli, güvenilir, samimi ve güler yüzlü ekibi, dallarında uzman kadrosuyla, kullanılan son modern cihazlarıyla bu hizmeti sizlere sunmaktadır.


Son zamanlarda,özellikle Sağlık Bakanlığı'nında sağlık turizmine ve yurdışından gelen hastaların tedavilerinin ülkemizde yapılması konusundaki katkılarıyla, Çevre Sağlık bu konuya dahada da önem vermeye ve titizlikle çalışmaya devam etmiştir.


Sağlık Turizmi; işgücü ve verimliliği arttırıcı özelliği ile ülkemiz için, ekonomik ve sosyal açıdan son derece önemlidir. Yurtdışındaki gelişmiş ülkelerin, eğitim ve refah düzeyinin yüksek olması; sağlık maliyetlerinide yükseltmiştir. Bu noktada Çevre Sağlık; gelişmiş ülkelerdeki hizmeti aratmayan donanımla, daha düşük maliyetlerde bu hizmeti verip sürdürmeyi amaç edinmiştir. Çevre Sağlık; bu amaçla birlikte, süreklilik gösteren,tercih edilen bir kuruluş olmaya devam etmektedir.


Çevre Sağlık Merkezi

Yoluna devam eden Çevre Sağlık, hastalarıyla; güvenilir, samimi, sürdürdüğü iletişimi geldikleri andan itibaren, taburcu olana kadar, profesyenel bir ekiple memnun etme çabasındadır. Yurtdışından gelen, misafir hastalarımızın; karşılanması, konaklaması ve tekrardan havaalanına bırakılmasına kadar Çevre Sağlık birebir yakından ilgilenmektedir.


Yurtiçi ve yurtdışı hastalarımızın memnuniyeti ile referanslarımızı daha uzun senelere taşıyarak, lider olmaya devam etmekteyiz...

0212 213 25 25
Çevre Saglik Merkezi Canli Destek